Magnetum Arthro Plastry – Opinie, Forum, Cena, Gdzie Kupić, Sklep, Producent, Allegro, Apteka

Na chroniczny ból stawów stosuje się różne metody. Jedną z nich jest Magnetum Arthro, innowacyjne plastry, dzięki którym można się pozbyć tych bardzo nieprzyjemnych dolegliwości. Bóle stawów i kręgosłupa są o tyle uciążliwe, że przeszkadzają w niemal każdej codziennej czynności, mocno obniżając jakość życia. Dlatego nie warto zwlekać z leczeniem, a Magnetum Arthro nie wymaga recepty od specjalisty czy bolesnych terapii. www.MagnetumArthro.pl

Czego dokładnie można się spodziewać po takiej kuracji?

Jakie są przyczyny bólu stawów?

Stawy to ruchome połączenia kości, dzięki którym można zginać ciało i poruszać kończynami w różnych kierunkach. Ponieważ kości są bardzo twarde, stawy wypełnione są mazią zmniejszającą tarcie, a w miejscu styku znajduje się chrząstka zapobiegająca ścieraniu się kości. Z wiekiem tej mazi jest coraz mniej, a chrząstka się ściera, czego efektem są suche trzaski podczas ruszania stawami oraz ból, który temu towarzyszy.

Uszkodzenia stawów wynikają głównie z zaawansowanego wieku, ale spotyka się te schorzenia także u osób młodszych, co jest wynikiem braku ruchu albo przetrenowania, ciężkiej pracy fizycznej, nadwagi, niewłaściwej diety. Im większe są ubytki miękkiej tkanki w stawach, tym silniejszy ból i bardziej ograniczona ruchomość.

Co to jest Magnetum Arthro?

magnetum arthro

Magnetum Arthro to plastry przeciwbólowe, wykorzystujące działanie pola magnetycznego. Formuła plastrów prowadzi do tego, że poprawia się krążenie krwi, co przyspiesza likwidację bólu, opuchlizny stawów oraz obrzęków. Komórki są lepiej dotlenione i szybciej się regenerują. Jak przekonuje producent, Magnetum Arthro mimo swojej szczególnej konstrukcji nie wywołują niepożądanych reakcji organizmu, nie obciążają narządów i nie działają uzależniająco.

To alternatywa dla konwencjonalnych metod leczenia bólu. Plastry Magnetum Arthro są dostępne bez recepty, więc nie trzeba zapisywać się do specjalisty i czekać miesiącami na wizytę. Plastry Magnetum Arthro mogą pomóc także w tych przewlekłych schorzeniach.

Kto może używać plastrów Magnetum Arthro?

Nie ma ograniczeń wiekowych. Plastry są odpowiednie dla kobiet i mężczyzn, nie ma też znaczenia rodzaj schorzenia czy jego stopień zaawansowania. Jak można przeczytać w ulotce, ból da się wyeliminować w przeciągu zaledwie 30 dni, a w wielu przypadkach kuracja kończy się sukcesem jeszcze przed zakończeniem tego terminu.

Magnetum Arthro pomagają na takie schorzenia jak:

 • choroby zwyrodnieniowe stawów i kręgosłupa
 • reumatoidalne zapalenie stawów
 • stany pourazowe
 • kontuzje sportowe
 • zaburzenia krążenia obwodowego
 • osteoporoza
 • artretyzm
 • reumatyzm
 • dyskopatia kręgosłupa

Jak działają plastry na ból Magnetum Arthro?

Plaster Magnetum Arthro działa miejscowo, dokładnie tam, gdzie jest problem. Substancje przeciwbólowe nie muszą przechodzić przez układ pokarmowy, co jest bardzo niezdrowe zwłaszcza dla wątroby, szczególnie gdy tabletki muszą być przyjmowane codziennie. Magnesy znajdujące się w plastrach poprawiają dotlenienie organizmu i usprawniają przepływ krwi – układ krążenia lepiej transportuje tlen oraz substancje odżywcze do tkanek, z jakich zbudowane są stawy. Ciśnienie krwi się normuje, naczynia krwionośne odzyskują pełną elastyczność. www.MagnetumArthro.pl

Plastry oddziałują na źródło bólu, łagodząc jego objawy. Znikają też przyczyny bólu, ponieważ stawy szybciej się regenerują i są mniej podatne na nowe urazy, włókna stają się bardziej elastyczne, nie dochodzi do groźnych zwapnień. Pole magnetyczne działa na mięśnie rozkurczowo i nie dopuszcza do tworzenia się nowych ognisk zapalnych.

Co daje stosowanie plastrów Magnetum Arthro?

 1. ból ustępuje po 10 minutach od zastosowania plastra
 2. po 7 dniach znikają opuchlizny i obrzęki stawów
 3. brak stanów zapalnych
 4. zwiększona ruchomość stawów
 5. czterokrotnie większa ilość kolagenu w chrząstce stawowej

Jak stosować plastry Magnetum Arthro?

Aplikacja jest niezwykle prosta. Należy jeden plaster nakleić dokładnie w miejscu bólu i zostawić tam na przynajmniej kilka godzin. Plaster co trzy godziny uwalnia impulsy pola magnetycznego o niskiej częstotliwości, które odpowiadają za odbudowę zniszczonych tkanek i redukcję bólu. Dla lepszego efektu warto nakleić plastry także w sąsiednich miejscach, gdzie ból promieniuje, na przykład na kostkach i biodrach, jeśli problemem są kolana.

Bardzo często już po pierwszej aplikacji ból całkowicie ustępuje i nie trzeba powtarzać kuracji.

Czy plastry Magnetum Arthro są skuteczne?

Skuteczność tego typu terapii została poddana wielu testom. Magnetoterapia jest stosowana w wielu klinikach i centrach rehabilitacyjnych, a jej pozytywny wpływ na stawy został wielokrotnie udowodniony w niezależnych badaniach naukowych. Magnetum Artho pozwala po prostu skorzystać z tej metody w domu, gdy tylko jest potrzebna szybka reakcja na silny ból.

Jeśli chodzi konkretnie o plastry Magnetum Arthro, to przeprowadzono oddzielne testy na ponad 1000 osób w różnym wieku i z różnymi schorzeniami. Aż 94,8 procent badanych wyleczyło się z chronicznego bólu w ciągu 30 dni. Po zakończeniu kuracji zniszczona chrząstka została niemal w całości odbudowana, a stawy odzyskały pełną sprawność. Skutków ubocznych nie stwierdzono.

Czy stosowanie plastrów Magnetum Artho jest bezpieczne dla zdrowia?

Pole magnetyczne jest bezpieczne dla człowieka, jeśli odpowiednio dobierze się moc. Producent Magnetum Arthro zapewnia, że w tych plastrach moc magnesów jest na takim poziomie, by skutecznie wyleczyć ból, ale nie wywołać przy okazji innych poważnych dolegliwości. Materiał, z jakiego zrobione są plastry, także został przebadany i wiadomo, że nie wywołuje alergii na skórze.

Magnetum Arthro Opinie

Jak na kurację plastrami Magnetum Artho reagują pacjenci? Najczęściej mówią oni o bardzo szybkich efektach i znaczącej poprawie stanu zdrowia. Przeglądając fora można się natknąć na takie wypowiedzi jak te poniżej:

„Lata ciężkiej fizycznej pracy odcisnęły piętno na moim ciele. Musiałem przejść na wcześniejszą emeryturę, bo nie dawałem już rady, każdy większy wysiłek potęgował ból, a stawy robiły się coraz sztywniejsze. Żona nie mogła już patrzeć jak się męczę i zamówiła Magnetum Arthro. Po kilku zastosowaniach moje stawy wróciły do dawnego stanu, przestały skrzypieć, ból ustąpił. Ja wróciłem do starych, ulubionych zajęć i tylko żałuję, że nie trafiłem na te plastry wcześniej.” Roman

„Stawy zniszczyłam sobie przez nadwagę. Przytyłam jeszcze na liceum, a że nigdy nie byłam szczególnie aktywna, zwyrodnienie postępowało. Byłam dopiero po 30-tce, a wchodziłam po schodach jak stara baba, krzywiąc się przy każdym kroku, tak mnie bolały kolana. To mnie porządnie wystraszyło. Kupiłam Magnetum Artho, bo na szybką wizytę u lekarza nie miałam żadnych szans. Poskutkowało, a ja wreszcie ruszam się swobodnie, bez bólu.” Magda

magnetum arthro cena ile kosztuje

Ile kosztuje Magnetum Arthro?

Cena za opakowanie plastrów Magnetum Arthro to 317 zł. Zamawiając Magnetum Artho można skorzystać z limitowanej oferty zakupu plastrów z ogromnym rabatem – promocyjna cena to 137 zł.

Gdzie zamówić Magnetum Arthro? Sklep, Allegro, Apteka

Plastrów Magnetum Arthro nie znajdziesz w aptekach. Są tylko dostępne na stronie producenta i tylko tam należy je zamawiać jeśli chce się otrzymać oryginalny, bezpieczny produkt. W formularzu wystarczy podać imię i numer telefonu, a potem odebrać połączenie od konsultanta. Zamówienie składa się bez ryzyka – opłata za plastry może być zrealizowana dopiero w momencie odebrania paczki.

9 komentarzy do “Magnetum Arthro Plastry – Opinie, Forum, Cena, Gdzie Kupić, Sklep, Producent, Allegro, Apteka”

 1. Do tej pory nie wiem na jakiej zasadzie działają te plastry, jednak najważniejsze jest to że postawiły mnie na nogi. Po katorgach które przechodziłem przez ostatni miesiąc wreszcie czuję wielką ulgę a spacer z rodziną to przyjemność a nie udręka.

  Odpowiedz
 2. Stosowałem kiedyś plastry na bóle kręgosłupa, jednak nie były za skuteczne, ale z tego co pamiętam były to plastry rozgrzewające a z tego co czytam na stronie są to plastry magnetyczne, ale znowu czy są naprawdę skuteczne? Ktoś może napisać jakie efekty miał po stosowaniu magnetum arthro, po dłuższym czasie wróciły mi bóle kręgosłupa i szukam czegoś skutecznego, a ostatnio właśnie głosno jest o tych plastrach….

  Odpowiedz
 3. Plastry rewelacja polecam, szczególnie dla osób w moim wieku, żadnego łykania tabletek i dodatkowego obciążania organizmu i wątroby szczególnie gdy się ma problemy z żoładkiem, no i najważniejsze są skuteczne i działają !!

  Odpowiedz
 4. Świetna sprawa te plastry magnetyczne, zawsze podchodziłem sceptycznie do tego typu wynalazków, ale widać że czasy sie zmieniaja i trzeba nadążać za rzeczywistością tak jak z elektroniką. Kiedyś to tylko tabletka a teraz plasterek magnentum arthro i po bólu. Super sprawa bez obciążania układu pokarmowego

  Odpowiedz
 5. Nie mam pojecia do konca jak dzialaja tw plastry, ale najwazniejsze dla mnie ze poproatu sa skuteczne,szczegolnie jesli chodzi o bol ktory ustepuje jak reka odjol

  Odpowiedz
 6. Wlasnie zamowilam swoje magnetum arhro mam nadzieje, szybkie zamowienie przez telefon, obsługa miła znajaca sie narzeczy wiec poszlo raz dwa, teraz pozostalo mi czekac na moją przesyłkę.

  Odpowiedz
 7. Nigdy nie byłem przekonany do jakiś plastró przeciwbólowych tutaj do tego wykorzystujących pole magnetyczne, jednak muszę przyznać że byłem w błędzie, a pisze ten komentarz tylko dla tego że bardzo szybko uwolniłem się od bólu, a jak ktoś z takimi przypadłościami jak bóle stawów itp męczy się wiele miesięcy czy lat tak jak ja to szybkość działania jest jednym z najważniejszych aspektów. Pozdrawiam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz