Desir Eternel Homme – Perfumy Z Feromonami – Cena, Opinie, Forum, Strona Producenta, Cena

Desir Eternel Homme to perfumy o atrakcyjnym, kuszącym zapachu, w dwóch wersjach: dla kobiet i mężczyzn. Poza efektownym zapachem mają jeszcze feromony, czyli lotne substancje chemiczne, dzięki którym łatwiej można dobierać się w pary. Feromony bardzo mocno oddziałują na zmysły, dlatego pachnąca nimi osoba wydaje się dużo atrakcyjniejsza. Z naszego artykułu dowiesz się, jak to działa, i czy warto kupić Desir Eternel.

Jak długo trzeba używać Desir Eternel Homme by zauważyć działanie?

feromony desir eternel dla meżczyzn

Feromony działają natychmiastowo. Wystarczy się nimi spryskać, by druga osoba od razu je wyczuła, a ten wpływ utrzymuje się przez wiele godzin. W perfumach Desir Eternel jest wysokie stężenie feromonów, dlatego po każdym użyciu efekt jest dokładnie taki sam. Perfum Desir Eternel można używać w każdym wieku, nie trzeba też robić niczego więcej, feromony działają po prostu same z siebie.

Czym są perfumy Desir Eternel Femme i jak to działa?

Feromony mają wiele zastosowań, ale najważniejszą ich rolą jest komunikacja międzypłciowa i relacje seksualne. To właśnie feromony sprawiają, że ktoś wydaje się bardzo pociągający, a między dwójką ludzi tworzy się silna chemia. I co ciekawe, działania tych feromonów nie jesteśmy nawet świadomi, bo są to po prostu chemiczne impulsy wysyłane do podwzgórza, a nie odczuwalne bodźce jak rozmowa albo czyjś wygląd.

Perfumy Desir Eternel Homme uwzględniają to, że mężczyźni wydzielają inne feromony niż kobiety. Te męskie są zwykle silniejsze w działaniu i jest ich więcej, u kobiet aktywność feromonów może być uzależniona od cyklu miesięcznego. DesirEternel pozwala utrzymać wysoki poziom feromonów przez cały czas, przez co inne osoby nieustannie odbierają sygnały świadczące o naszej atrakcyjności.www.DesirEternel.pl

Feromony docierają do organu lemieszowego, który jest zlokalizowany w nosie. Wychwycone feromony są przekazywane w formie chemicznych impulsów do podwzgórza, silnie oddziałując na podświadomość. Feromony nie mają zapachu, są lekko wyczuwalne tylko gdy mają bardzo duże stężenie, ale tak naprawdę ich zapach nie jest tutaj istotny – liczy się to, że wpływają na reakcje i zachowania innych osób.

Komu poleca się stosowanie Desir Eternel?

Po perfumy Desir Eternel sięgnąć może każdy. Działaniu feromonów nie można się oprzeć, ich skuteczność jest właśnie dlatego tak wysoka, że cały proces komunikacji odbywa się na poziomie podświadomości. To one zapewniają pozytywne pierwsze wrażenie, są silnym bodźcem pobudzającym namiętność, zwiększają pożądanie i pomagają uwieść wybraną osobę.

działanie, efekty stosowania feromonów

Desir Eternel Femme to perfumy specjalnie dla kobiet, podkreślające te najbardziej pożądane kobiece cechy. Desir Eternel Homme są zapachem dla mężczyzn, pod wpływem którego nawiązywanie kontaktów z płcią przeciwną staje się dużo prostsze.

Brak pewności siebie, nieśmiałość, małe powodzenie? To właśnie w takich przypadkach Desir Eternel bardzo się przydaje. Jest niezwykle cennym wsparciem w nawiązywaniu znajomości, w sytuacjach intymnych, w seksie, przy budowaniu związku.

Dlaczego warto używać Desir Eternel Homme?

Perfumy Desir Eternel zwiększają powodzenie u płci przeciwnej i zostało to już udowodnione naukowo. Feromony przekazują informacje – te męskie docierają do kobiet, a te żeńskie trafiają do mężczyzn. Są to komunikaty niewerbalne, mówiące między innymi o dojrzałości, gotowości seksualnej, płodności, dobrym zdrowiu. Stosując perfumy Desir Eternel z feromonami łatwiej jest przyciągnąć do siebie drugą osobę.

Jak używać perfum Desir Eternel aby zaczęły działać?

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że feromony działają tylko w kontakcie ze skórą, dlatego należy się nimi spryskać przed założeniem ubrań. Skóra powinna być czysta, sucha, lekko posmarowana kremem bez wyraźnego zapachu – tłuszcz lepiej utrzymuje perfumy i ułatwia rozchodzenie się feromonów. Do osiągnięcia pożądanego efektu wystarczy niewielka ilość perfum Desir Eternel – spryskujemy nimi dekolt, szyję i nadgarstki, czyli miejsca, w których zapach jest najintensywniejszy.

Perfumy Desir Eternel Homme dla mężczyzn

Wersja Desir Eternel dla mężczyzn to kompozycja świeżych, mocnych zapachów wzbogacona męskimi feromonami. Są to:

Jak one działają? Androstadienon to właśnie ten feromon, który podkreśla męskość i akcentuje najważniejsze męskie cechy. Mężczyźnie, który nim pachnie, łatwiej zbliżyć się do kobiety i zdobyć jej zaufanie, i do tego robi on na niej bardzo silne, pozytywne wrażenie. Androstenol jeszcze to wrażenie potęguje, podnosi także pożądanie i zwiększa ochotę na seks. To androstenol informuje kobietę, że mężczyzna jest płodny, silny, w dobrym zdrowiu i ma dominującą, męską osobowość.

Dwa kolejne feromony, czyli androstenon oraz androsteron, działają wspólnie. Androsteron to feromon, który ściśle wiąże się z dominacją i agresywnym zachowaniem. Mężczyzna wydzielający ten feromon lepiej radzi sobie z konkurencją, łatwiej mu osiągnąć pozycję lidera, budzi on respekt u przewodników. Aby jednak załagodzić ten przekaz o agresji i dominacji, pojawia się androsteron – dzięki niemu te cechy są odbierane przez kobiety jako pociągające, a nie odpychające, ponieważ androsteron działa uspokajająco, pomaga wzbudzić zaufanie, informuje o tym, że mężczyzna jest w stanie zaopiekować się swoją partnerką.

Jakich efektów można się spodziewać po użyciu DesirEternel Homme?

desir eternel jakie opinie, forum

Mężczyzna pachnący Desir Eternel Homme odbierany jest jako dominujący, silny, opanowany i dojrzały. Idealnie pasuje do roli lidera i tak jest traktowany przez otoczenie, również przez innych mężczyzn. W kontaktach z kobietami Desir Eternel Homme dodaje śmiałości, pozwala zaprezentować się z jak najlepszej strony, a potencjalne partnerki odbierają mężczyznę jako bardzo atrakcyjnego, pociągającego i interesującego. DesirEternel Homme silnie wpływa na wszystkie kobiety, skutecznie przełamuje ich opór, pobudza w nich namiętność.

Sprawdź Promocje Na Męskie Feromony – KLIKNIJ TUTAJ

Co o działaniu Desir Eternel Homme mówią sami mężczyźni? Jakie ma opinie ?

„Podrywanie dziewczyn zawsze szło mi bardzo opornie. Nie jestem szczególnie przystojny, wygadany też nie, a przez nieśmiałość większość moich prób podrywu wypadała strasznie żałośnie. To na szczęście już przeszłość. Co się zmieniło? Zacząłem używać Desir Eternel Homme. Nie do końca wierzyłem w działanie tych perfum, ale wychodzi na to, że te feromony faktycznie istnieją. No bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że odkąd nimi pachnę dziewczyny same mnie podrywają?” Łukasz

„Desir Eternel Homme to strzał w dziesiątkę. Każdy facet, który tak jak ja nie mógł wcześniej zdobyć dziewczyny, teraz będzie mógł sobie wybierać wśród najatrakcyjniejszych kobiet. Koleżanki w pracy, które wcześniej mnie ignorowały, teraz bez przerwy się uśmiechają, a po każdym wieczornym wyjściu mam przynajmniej kilka nowych numerów telefonów od dziewczyn.” Wojtek

Perfumy Desir Eternel Femme dla kobiet

Żeńskie perfumy Desir Eternel Femme przyciągają świeżym, kwiatowym zapachem o delikatnej woni. Mają też dodatkowo w swojej formule dwa ważne żeńskie feromony:

  • kopulinę
  • estratetraenol

Kopulina zwiększa atrakcyjność kobiety niezależnie od jej wieku czy wyglądu. Kobieta jest odbierana jako bardzo seksowna, pociągająca, aktywna i płodna. Pod wpływem kopuliny mężczyźni zyskują lepszy nastrój, łatwo z nimi nawiązać kontakt i wejść w bliski związek. Kopulina mocno wpływa na podniecenie oraz zachęca mężczyznę do większej aktywności oraz opiekowania się swoją partnerką. Estratetraenol z kolei jest feromonem wzbudzającym pożądanie, podkreślającym kobiecość i tworzącym pełną erotycznego napięcia atmosferę. Zapach tego feromonu to dla mężczyzn sygnał, że kobieta jest seksowna, otwarta, interesująca, warto z nią stworzyć związek.

Sprawdź Promocje Na Damskie Feromony – KLIKNIJ TUTAJ

Co daje używanie perfum DesirEternel Femme?

Jeśli dotychczas kobieta nie miała powodzenia wśród mężczyzn, to używając Desir Eternel Femme może mieć pewność, że teraz będzie wzbudzać znacznie większe zainteresowanie. Feromony w Desir Eternel Femme dodają seksapilu, kobieta staje się pod ich wpływem bardziej kusząca, tajemnicza, ale też przystępna. Desir Eternel Femme bardzo dodaje kobiecie pewności siebie, ułatwia jej komunikację nie tylko z płcią przeciwną, ale również na gruncie zawodowym. Z pomocą DesirEternel Femme kobieta jest odbierana przez innych jako osoba bardzo sympatyczna, kompetentna, godna zaufania.

Opinie Desir Eternel Femme

„Kupiłam Desir Eternel Femme trochę bez przekonania. Wiem że feromony istnieją i odgrywają dużą rolę w doborze naturalnym, ale miałam wątpliwości czy jak się po prostu nimi spryskam to rzeczywiście nagle zacznę przyciągać do siebie facetów. I choć brzmi to nieprawdopodobnie, to dokładnie tak się stało. Mężczyźni ciągle się za mną oglądają, prawią mi komplementy, ja sama też się zmieniłam, jestem śmielsza, chętniej flirtuję, nie obawiam się nowych znajomości. A jak widzę, idzie mi z tym lepiej niż wielu znacznie atrakcyjniejszym ode mnie kobietom.” Agnieszka

desir eternel femme dla kobiet, skład, działanie

„Po rozstaniu z mężem próbowałam na nowo ułożyć sobie życie. Bez powodzenia. Zamówiłam Desir Eternel Femme skuszona opiniami innych kobiet, i rozumiem już teraz dlaczego tak sobie te perfumy chwaliły. Tak jak wcześniej byłam praktycznie niewidzialna, to obecnie nie mogę się opędzić od facetów. Ciągle dostaję jakieś propozycje, a gdzie nie pójdę, to zawsze wzbudzam wielkie zainteresowanie. Więc tak, feromony działają.” Renata

Gdzie Kupić, Jak zamówić feromony

Gdzie można dostać Desir Eternel i ile trzeba na nie wydać? Oryginalne perfumy Desir Eternel są sprzedawane wyłącznie na oficjalnej stronie producenta. Proces zamówienia jest bardzo prosty – wypełnia się formularz, wybiera rodzaj perfum i dokonuje płatności. Przesyłka jest w dyskretnym opakowaniu, dostarczana kurierem w przeciągu kilku dni.

Strona Producentawww.DesirEternel.pl
Cena139zł
Dostępność Jest
PromocjeTak

Desir Eternel Homme Cena

Desir Eternel feromony cena, gdzie kupić, ile kosztują

Desir Eternel Femme i Desir Eternel Homme kosztują tyle samo. Jedna buteleczka perfum kosztuje 139 zł, do tego jeszcze doliczamy koszty wysyłki. Większe pakiety mają darmową dostawę. Za dwa opakowania płaci się 260 zł, trzecie perfumy są gratis. Zamawiając trzy pakowania płaci się 417 zł, a czwarte jest dołożone za darmo.

Dodaj komentarz