Cardix Forte Jaki Skład, Ulotka, Efekty, Opinie, Czy Jest Skuteczny, Cena, Gdzie Kupić, Producent

Wysoki cholesterol,zwężone tętnice często mają osoby starsze, ale tak naprawdę ta przypadłość nie jest wcale uzależniona od wieku, ponieważ coraz młodsze osoby mają fatalne wyniki i zapadają na choroby, które kiedyś w tej grupie wiekowej w zasadzie nie występowały. www.CardixForte.pl

Jak sobie z tym można poradzić? Poza zmianami w diecie warto pomyśleć o suplementach, jak Cardix Forte na udrożnienie tętnic i obniżenie cholesterolu. Jak wygląda taka kuracja?

Wysoki cholesterol i nadciśnienie – skąd się to bierze?

Głównie ze „śmieciowego” jedzenia, jak słodycze, fast foody ,gotowe dania z torebki czy potrawy bardzo tłuste, bez warzyw i owoców. Cholesterol się wtedy podwyższa, a jego nadmiar odkłada się na ściankach tętnic, powodując ich zwężenie, co pogarsza krążenie krwi i grozi zawałem, udarem albo miażdżycą. Nieleczone choroby układu krążenia są bardzo niebezpieczne i w skrajnych przypadkach mogą prowadzić nawet do śmierci.

Jak są objawy choroby miażdżycowej?

No właśnie, na początku objawy choroby miażdżycowej są łatwe do przeoczenia, a gdy już stan robi się poważny, bardzo odbija się to na jakości życia. Dlatego lekarze kładą tak wielki nacisk na profilaktykę, ponieważ zapobieganie chorobom jest zawsze łatwiejsze niż ich późniejsze leczenie. A warto mieć na uwadze, że właśnie choroby układu krążenia są jedną z najczęstszych przyczyn zgonów w Polsce, zwłaszcza zgonów przedwczesnych.

Co to jest Cardix Forte?

cardix forte

Cardix Forte pomaga zbić cholesterol do właściwego poziomu. Robi to szybko, ale na tyle łagodnie, że nie wpływa na pracę innych narządów, jak robią to często leki na receptę. Im szybciej zacznie się stosować Cardix Forte, tym lepiej, ponieważ nie dojdzie do zaburzeń w funkcjonowaniu układu krążenia, a blaszki miażdżycowe nie będą się odkładać na ściankach naczyń krwionośnych.

www.CardixForte.pl

Kto może stosować Tabletki na cholesterol i miażdżyce?

CardixForte jest dla osób pełnoletnich. Kurację rozpocząć można w dowolnym momencie. Główne czynniki ryzyka, które powinny skłonić do dodatkowej suplementacji, to:

 • palenie papierosów i częste picie alkoholu
 • nadwaga
 • brak ruchu
 • niewłaściwa dieta
 • złe wyniki krwi
 • podwyższony cholesterol i trójglicerydy
 • przewlekły stres
 • wiek powyżej 40 lat

Jakie składniki ma Cardix Forte?

 1. ekstraktu z liścia lotosu – Składnik ten bardzo szybko pomaga obniżyć ciśninie. Niszczy wolne rodniki, usuwa toksyny z organizmu, jest pomocny także dla osób borykających się z cukrzycą. Oczyszcza naczynia krwionośne ze złogów, zwiększa ich elastyczność, dzięki czemu układ krążenia pracuje lepiej i spada ryzyko miażdżycy oraz zawału serca.
 2. Kłącze rdestowca japońskiego – Działa osłonowo na układ krążenia. Obniża cholesterol oraz reguluje ciśnienie krwi. Oczyszcza naczynia krwionośne z płytek miażdżycowych i nie dopuszcza do zwężania tętnic, wzmacnia serce.
 3. wyciągu z kory migdałowej  – Składnik dostarczający do organizmu steroidy, flawonoidy i terpeny. Usuwa stany zapalne, spowalnia procesy starzenia. Niezastąpiony także jako środek wzmacniający na serce oraz poprawę krążenia. Zapobiega miażdżycy.
 4. Berberys – Składnik chroniący układ krążenia przed chorobami. Obniża poziom cholesterolu, nie dopuszczając do powstawania blaszek miażdżycowych. Wzmacnia serce i obniża ciśnienie krwi do optymalnego poziomu. Niszczy wolne rodniki.

Pełen Skład – Na Stronie Producenta

Cardix Forte efekty działania

Jak można przeczytać w opisie producenta, Cardix Forte jest suplementem o wszechstronnym działaniu. Nie tylko zapobiega miażdżycy, ale chroni układ krążenia także na innych obszarach, co sprawia, że ryzyko zawału bądź udaru jest znacznie mniejsze. Suplement pomaga oczyścić organizm z toksyn, które zaburzają wiele ważnych procesów życiowych, dodaje energii i chroni przed skokami ciśnienia.

Jest wyjątkowo cennym wsparciem dla osób, które niezbyt zdrowo się odżywiają i prowadzą siedzący tryb życia, ponieważ niweluje skutki zaniedbań. Jest rekomendowany przez lekarzy jako skuteczny środek przeciw chorobie wieńcowej.

Regularnie przyjmując Cardic Forte można liczyć na takie efekty jak:

 • usunięcie blaszek miażdżycowych
 • obniżenie cholesterolu i trójglicerydów do optymalnego poziomu
 • ochrona układu krążenia przed chorobami
 • oczyszczenie z toksyn
 • brak problemów z żylakami

Cardix Forte jakie przeciwwskazania?

Skład Cardix Forte jest bezpieczny dla zdrowia, nie stwierdzono jak dotąd żadnych skutków ubocznych suplementacji. Jedynym zagrożeniem jest uczulenie na składniki Cardix Forte oraz zażywanie zbyt dużych dawek wbrew zaleceniom producenta.

Tabletki na miażdżyce przeznaczone są dla osób, które skończyły 18 lat. Osoby ciężko chore oraz kobiety w ciąży powinny skonsultować się z lekarzem zanim zaczną stosować ten środek.

Cardix Forte przyjmowanie

Producent zaleca minimum miesięczną kurację, ale naprawdę dobre efekty są wtedy, gdy suplement przyjmuje się przez około trzy miesiące, dokładnie według wskazówek opisanych w ulotce produktu.

Dwa razy dziennie, o różnych porach, przyjmuje się po jednej tabletce. Suplement popija się wodą. Dawek nie wolno zwiększać, nawet jeśli cholesterol jest bardzo wysoki – w takim przypadku po prostu trzeba kurację wydłużyć. www.CardixForte.pl

Jakie opinie ma Cardix Forte?

To produkt, który cieszy się dużą popularnością, o czym świadczą liczne komentarze na stronach internetowych, w większości pozytywne. Oto kilka z nich:

„Moja mama miała wysoki cholesterol i bez przerwy słyszała od lekarza, że musi go zbić, w przeciwnym razie czekają ją bardzo przykre konsekwencje. Kiedy skończyłam 40 lat, okazało się, że mam ten sam problem, i przyznaję, sporo w tym mojej winy, bo mało się ruszam, a po pracy często jestem tak zmęczona, że nie gotuję tylko sięgam po gotowe dania. Przez trzy miesiące próbowałam obniżyć cholesterol samą dietą, ale niewiele to pomogło, dlatego kupiłam A-cardin i dopiero wtedy się udało. Kupiłam go też mamie i jak na razie, obie mamy dobre wyniki.” – Magda z Przemyśla

„Jak pewnie większość zdaję sobie sprawę, że to co jem ma wpływ na moje zdrowie, ale zawsze mam jakąś wymówkę żeby sięgać po to niezdrowe jedzenie. Po ostatniej wizycie u lekarza wiedziałem już, że muszę z tym coś zrobić, bo cholesterol miałem bardzo wysoki, a zdaję sobie sprawę czym to się może skończyć. Na początek chciałem spróbować czegoś łagodniejszego, więc zamówiłem A-cardin bo miał najlepsze recenzje. Pomogło i teraz podrzuciłem go rodzicom, którym też zdrowie szwankuje.” – Michał z Gdyni

Ile kosztuje Cardix Forte? Jaka Jest Cena ?

Cena Cardix Forte to 274 zł za jedno opakowanie, ale obecnie producent oferuje bardzo dużą obniżkę – jedno opakowanie kosztuje tylko 137 zł.

Gdzie kupić Cardix Forte ?

cardix forte cena

Nie znajdziesz Cardix forte w aptekach. Producent sprzedaje go na swojej stronie internetowej, a ponieważ produkt jest bardzo popularny, trafiają się także oferty w innych miejscach – lepiej ich unikać, ponieważ nie są one objęte oficjalną sprzedażą, więc jest prawdopodobne, że to podróbki, a nie oryginalny produkt z gwarancją skuteczności.

Aktuane Promocje Producenta

Wystarczy podać numer telefonu, by do klienta oddzwonił konsultant, z którym ustala się sposób realizacji zamówienia oraz warunki dostawy. Przesyłka powinna dotrzeć w przeciągu kilku dni roboczych.

1 komentarz do “Cardix Forte Jaki Skład, Ulotka, Efekty, Opinie, Czy Jest Skuteczny, Cena, Gdzie Kupić, Producent”

 1. Najwazniejsze że cardix forte działa i pomaga, a że nie mogę go kupić w aptece a przez internet kupuje go dla mnie moja córka to już kolejna sprawa. Trochę szkoda że nie ma nigdzie stacjonarnie

  Odpowiedz

Dodaj komentarz