BullRun Kapsułki – Opinie,Forum, Cena, Gdzie Kupić, Producent, Allegro

Bullrun jest suplementem na powiększenie penisa. Producent informuje na swojej stronie, że można dzięki takiej kuracji wydłużyć członka nawet o 8 cm, a do tego erekcja będzie znacznie mocniejsza. W jaki sposób można osiągnąć taki efekt? www.Bullrun.pl

Co to jest Bullrun ?

bullrun

To żadne odkrycie, że mężczyźni pragną uchodzić za doskonałych kochanków, którzy nie mają się czego wstydzić w sypialni. Fakty są jednak takie, że większość nie jest zadowolona z rozmiaru swojego penisa, ale najczęściej myślą oni, że i tak nie da się z tym nic zrobić. Producent Bullrun udowadnia, że to niekoniecznie musi być prawda – dzięki tabletkom można znacząco pogrubić członka i wydłużyć go o prawie 8 cm.

Wbrew temu co często zwykło się uważać, większy rozmiar penisa ma wpływ na satysfakcję seksualną obu stron, ponieważ gdy członek jest masywniejszy, stymulacja pochwy jest pełniejsza.

Jak działa Bullrun ?

W jaki sposób można wydłużyć członka bez operacji czy mechanicznych przyrządów? To proste – w suplemencie diety są składniki, które podkręcają naturalne procesy zachodzące w męskim ciele. Członek w trakcie erekcji wypełnia się krwią i można sprawić, że tej krwi będzie po prostu napływać więcej. Producent zapewnia, że to metoda bezpieczna i zarazem niezwykle skuteczna, choć końcowe efekty zależą od tego, jaka jest początkowa wielkość penisa, jaki wiek oraz stan zdrowia.

Powiększenie członka jest głównym celem Bullrun , ale jego działanie obejmuje także wzmocnienie erekcji – do członka napływa dużo więcej krwi, co pomaga szybko osiągnąć twardy wzwód i nie trzeba się już martwić o przedwczesne wytryski.

Bullrun skład

 • L-arginina -Rozszerza i uelastycznia naczynia krwionośne, dzięki czemu do penisa może napłynąć więcej krwi.
 • Lizyna -Zwiększa elastyczność tkanek i podnosi produkcję ważnych hormonów.
 • L-karnityna -Podnosi poziom męskiego hormonu i zwiększa ruchliwość plemników.
 • Pestki dyni -Bogate źródło fitosteroli, czyli związków, które są odpowiedzialne za jakość życia seksualnego oraz ochronę prostaty.
 • Cynk – Podnosi stężenie męskiego hormonu w organizmie.
 • Korzeń maca – Poprawia ukrwienie penisa, dodaje sił witalnych, odpowiada za mocną erekcję.
 • Żeń-szeń -Silny afrodyzjak, poprawia jakość nasienia oraz pomaga dłużej utrzymać wzwód. Działa powiększająco na penisa.

Jakie efekty daje Bullrun ?

 1. wydłużenie penisa nawet o 7,5-8 cm
 2. pogrubienie obwodu członka o około 2,5 cm
 3. wzmocnienie erekcji
 4. wydłużenie stosunku nawet o 40-50 minut
 5. lepsze doznania podczas seksu
 6. wyższe libido

Jak stosować Bullrun ?

Dokładne dawkowanie oraz sposób przyjmowania tabletek Bullrun jest opisane w ulotce dołączonej do produktu. Producent przestrzega, by samowolnie nie powiększać dawek, bo to może negatywnie odbić się na postępach kuracji.

Optymalny czas trwania suplementacji to 3 miesiące i po tym czasie członek powinien się wydłużyć o co najmniej 2 cm, choć producent obiecuje, że zwykle wynik jest jeszcze lepszy. W razie braku satysfakcji z działania tabletek, produkt można odesłać i otrzymać zwrot pieniędzy.

Bullrun opinie

Bullrun jest stosunkowo nowym suplementem na rynku, więc jeszcze nie doczekał się wielu wpisów na swój temat. Komentarze, jakie opublikowano do tej pory, najczęściej są pozytywne, i niewiele osób ma zastrzeżenia do działania Bullrun .

Bullrun Cena

bullrun cena

Bullrun kosztuje 319 zł. Teraz jednak cena została obniżona do 137 zł, ale zamówienie trzeba założyć na oficjalnej stronie producenta.

Bullrun gdzie kupić? Producent, allegro

Niestety, nie ma co szukać Bullrun w aptekach, ponieważ w tym miejscu suplement nie jest sprzedawany. Tabletki Bullrun zamówić można tylko przez internet, na stronie producenta. Uważać należy na oferty zamieszczane na Allegro czy eBay – producent zastrzega, że nie dystrybuuje swojego produktu tymi kanałami, dlatego są to niemal zawsze podróbki.

Dodaj komentarz